W XXI wieku prócz chorób bakteryjnych czy wirusowych wyróżniamy jeszcze cywilizacyjne, na które choruje coraz więcej polaków. Miażdżyca i choroby wieńcowe są tylko początkiem, potem jest niedokrwienie kończyn (amputacja), udar mózgu bądź zawał serca. Zacznijmy dbać o nasze serce i starajmy się obniżyć nasz cholesterol. Prócz zmiany diety istotna jest jeszcze odpowiednia suplementacja, która wspomoże cały ten długi proces. Ravestin jest obecnie jest jednym z najpopularniejszych suplementów na rynku polskim.

Ravestin – przeciwwskazania i stosowanie

Ravestin to suplement diety, który może być stosowany przez każdego. Wszystko to za sprawą w pełni naturalnego składu. Z tego powodu nie posiada on żadnych skutków ubocznych.

Stosowanie ravestinu jest bardzo proste; wystarczy jedną tabletkę dziennie popić dużą ilością wody. Zwiększona suplementacja nie ma żadnego sensu, gdyż nasz organizm nie będzie wstanie przyswoić takiej ilości składników. Przed jej stosowaniem zaleca się przeczytanie ulotki dołączonej do opakowania. Pamiętajcie! Suplement możecie kupić tylko na stronie producenta, w każdym innym miejscu jest to podróbka z gorszym składem.

Ravestin – skład

Ravestin jest to jeden z popularniejszych preparatów do walki z miażdżycą i chorobami wieńcowymi. Za sukces tego specyfiku odpowiada naturalny skład, w którym znajdziemy:

  • l-argininę – polepsza elastyczność naszych naczyń krwionośnych, co pozytywnie wpłynie na przepływ krwi
  • ekstrakt z granatu – przeciwutleniacz, który minimalizuje odłożenie się blaszek miażdżycowych na żyłach i tętnicach
  • l-lizyna – odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie tętnic
  • witamina C – poprawia, jakość płytek krwi

Jeśli nie jesteście pewni jego działania możecie wpisać w wyszukiwarkę hasło „ravestin opinie pacjentów” i znajdziecie szereg opinii przedstawiających plusy czy minusy tego preparatu.