Dla karnityna być skuteczne , trzeba zapewnić sobie odpowiedni poziom omega-3 olej z ryb w organizmie . Aby organizmie faktycznie ” obciążenia ” karnityny , które można podjąć w formie dodatku do mięśni , gdzie chcesz , to musi być dołączone insuliny .

Omega – 3 kwasy tłuszczowe wchodzą w równaniu , ponieważ będą one poprawy zdrowia każdej komórki w organizmie , jeśli masz ich dosyć . Komórki są zbudowane z dwóch warstw lipidów lub tłuszczów, które będą się składać z dobrymi tłuszczami lub złe tłuszcze , w zależności od typu pokarmów . Jeśli warstwy lipidowe komórka składa się z omega -3 ,komórka będzie ogólnie zdrowsze , a także , aby były bardziej wrażliwe na insulinę. Posiadanie komórki być bardziej wrażliwe na działanie insuliny pozwala organizmowi aby uzyskać jak najwięcej produkcji energii z dodatkowego karnityny .

Wspominam ten związek między omega-3 i karnityny , ponieważ nie będzie optymalnie korzystać z podjęciem karnitynę chyba już udział do omega-3 . W pracy z klientami z otyłością , odkryłem, że stosując wysokie dawki oleju z ryb z karnityny pozwolitłuszczu zacząć schodzić .

Omega-3 zwiększają tempo przemiany materii poprzez zwiększenie aktywności komórek i spalanie tłuszczu . Karnityna jestsystem dostarczania do długołańcuchowych kwasów tłuszczowych , takie , że masz mniej karnityny w organizmie , z mniejszą ilością kwasów tłuszczowych, które dostają się do komórki , co oznacza, że nie wypalić je na energię . Zamiast kwasów tłuszczowych go do depozytu i są przechowywane w tłuszczu. Przez podniesienie karnityny spalanie tłuszczu wzrasta i dajesz komórce właściwej maszyny genetycznego podniesienia metabolizmu. Będziesz mieć więcej energii , czuć się bardziej zmotywowani , a nadmiar tłuszczu zaczyna schodzić .

Polecane:

apetistin stosowanie I varicolen apteka I ravestin skład leku I calminax na szumy w uszach