Z badań wynika, że co druga osoba w Polsce cierpi z powodu dolegliwości szumu w uszach. Niestety nieleczona dolegliwość przyczynia się do problemów z koncentracją i pamięcią, a w konsekwencji prowadzi do zaburzenia błędnika. Odpowiedzią na problemy z prawidłowym słyszeniem jest naturalny suplement diety Calminax.

Calminax jak działa?

Substancje czynne zawarte w Calminax przeciwdziałają objawom szybko i bezboleśnie, chroniąc nas przed inwazyjnym leczeniem, tym samym odbudowując i lecząc nasz układ słuchowy. Wszechobecny hałas i gwar wpływa negatywnie na nasz słuch, który dodatkowo pogarsza się z wiekiem. Tabletki Calminax przeciwdziałają negatywnym skutkom hałasu i dbają o układ słuchowy.

Calminax efekty

Tylko regularna suplementacja naturalnym składnikiem diety Calminax, wpływa na trwałe wyeliminowanie szumów usznych, które negatywnie wpływają na nasze samopoczucie i przeszkadzają w prawidłowym funkcjonowaniu. Tabletki pozytywnie wpływają na zatrzymanie ubytku słuchu, odbudowują cały układ słuchowy i wpływają na regeneracje układu nerwowego. Dodatkowo zażywanie preparatu pozwala na wyeliminowanie szumów oraz głęboki i spokojny sen.

Skład formuły Calminax

Preparat Calminax to w pełni naturalny suplement diety, który nie zawiera sztucznych barwników i niebezpiecznych substancji. Składa się jedynie ze składników pochodzenia roślinnego. W jego skład wchodzi miłorząb japoński, który wydziela tlenek azotu, który poprawia krążenie krwi w mózgu, co przekłada się na lepsze i wyraźniejsze słyszenie. Kolejnym składnikiem suplementu jest cynk, który wspiera pracę naczyń krwionośnych w uchu wewnętrznym. Zawarty w tabletkach magnez także wspiera układ krążenia w mózgu, tym samym zwiększając aktywność nerwów, które znajdują się w uchu wewnętrznym. Witaminy z grupy B, B6 i B12. B6 reguluje funkcjonowanie systemu nerwowego oraz wzmacnia krążenie w uchu wewnętrznym. Natomiast B12 zapobiega pojawieniu się anemii, która jest skutkiem ubocznym przy występowaniu szumu w uszach.

Cechy produktu Calminax

Typ: suplement diety
Postać: Tabletki
Ilość kapsułek: 30
Waga kapsułki: 520 mg
Pochodzenie: Unia Europejska
Producent: RevitaPharm

Opinie i komentarze

„Od kiedy stosuję Calminax szumy w uszach ustały, w reszcie zaczęłam normalnie funkcjonować! Wcześniej miałam problemy ze słuchem i koncentracją. Wieczne dzwonienie w uszach rozpraszało mnie do tego stopnia, że myślałam, że zwariuję! Po tabletkach Calminax problem zniknął, jak ręką odjął.” Wiesia lat 54.

„Nie ma nic lepszego na dzwonienie w uszach niż Calminax!” Karol lat 32.