Jeśli marzysz o idealnej sylwetce i w tym celu postanowiłeś przejść ma dietę proteinową Ducana, powinnaś zapoznać się z kilkoma pozycji książkowymi na jej temat, gdyż są one gwarancją fachowej wiedzy z zakresu diety białkowej.

Oto kilka książek, z którymi warto się zaznajomić!

Osoby, które pragną zapoznać się z charakterystyką diety proteinowej, w pierwszej kolejności powinny sięgnąć po „Metodę doktora Ducana”. Jest to pozycja, w której wyjaśnione są zasady obowiązujące podczas stosowania diety białkowej, podane są jej etapy i ich omówienie, a także lista dozwolonych produktów, które można spożywać w każdej fazie. Nie zabraknie w niej także przepisów na smaczne, a zarazem oryginalne, zdrowe dania.

Z pewnością, książką godną polecenia jest także poradnik pt. „Nie potrafię schudnąć” dr. Pierre’a Ducana. Zawiera on opis nowatorskiej diety proteinowej, której podstawą jest białko i produkty białkowe. Autor za pomocą prostego języka charakteryzuje wszystkie cztery etapy diety proteinowej, fazę: uderzeniową, naprzemienną, utrwalania, stabilizacji. Zwraca uwagę na to, że tracimy zbędne kilogramy już od samego początku kuracji, podkreśla także to, że stosując się do wszystkich zasad diety, nie musimy obawiać się efektu jo-jo. Oczywiście, w poradniku podane są przykładowe przepisy, które można wykorzystać w różnych okresach odchudzania.

W związku z tym, że dieta Ducana jest bardzo popularna w naszym kraju, warto się zapoznać z książką pt. „Nie potrafię schudnąć. Przepisy specjalnie dla Polaków”. Jest to rewelacyjna pozycja, która uwzględnia receptury tradycyjnych polskich dań w oparciu o zasady diety białkowej. W ramach kuracji odchudzania możesz przygotować, np. śledzie po kaszubsku, śląską roladę czy zupę imbirową.

Dla osób, które lubią samodzielnie przygotowywać posiłki i eksperymentować z przyrządzaniem nowych potraw, warta jest polecenia książka pt. „Nie potrafię schudnąć. 350 nowych przepisów”, która pozwoli Ci na urozmaicenie twego jadłospisu. W oparciu o receptury w niej zawarte możesz przygotować, np. kurczaka w ziołach, sałatkę z krewetek oraz pyszne słodkości, takie jak mus czekoladowy.

Jak widać, nie brakuje literatury na temat diety proteinowej Ducana, która z pewnością pozwoli Ci lepiej zrozumieć, w jaki sposób szybko zgubić niepożądane kilogramy, a przy tym odżywiać się zdrowo. Nie musisz także się obawiać tego, że po zakończeniu kuracji, zyskasz znowu na wadze.

Więcej informacji:

apetistin tabletki I varicolen allegro I ravestin czy to oszustwo I calminax ceneo