UprawaW ostatnim czasie dieta białkowa Ducana robi furorę, gdyż w szybkim czasie przynosi niewiarygodne efekty. Warto wspomnieć też o tym, że jest to bezpieczna kuracja, która sprzyja także przyrostowi masy mięśniowej, która u osób z nadwagą jest zwykle bardzo znikoma. Dzięki niej mogą one w końcu się pozbyć zwałek tłuszczu, a przy okazji nabyć zdrowych nawyków żywieniowych i pochwalić się swą wzorcową figurą.

Dlaczego dieta proteinowa sprzyja wzrostowi masy?

Przede wszystkim, białko jest podstawowym składnikiem odżywczym zawierającym niewielką liczbę kalorii. Poza tym, organizm bardzo wolno trawi produkty białkowe, a więc przez dłuższy czas nie odczuwamy łaknienia. Poza tym, nie spożywamy pustych kalorii, na np. zawartych w chipsach. Natomiast dieta wysokobiałkowa w zestawie z odpowiednio dobranymi ćwiczeniami fizycznymi skutkuje spalaniem tkanki tłuszczowej, w miejscu której pojawiają się mięśnie. Z pewnością, kuracja także pozytywnie działa także na nasz metabolizm, który odgrywa niezwykle ważną rolę w procesie odchudzania.

Dlatego, jeśli marzymy o figurze atlety, musimy staranie przestrzegać zasad diety proteinowej i dodatkowo pokusić się o wysiłek fizyczny, który sprzyja wzrostowi mięśni. Będziemy wtedy wyglądać zdrowo i atrakcyjnie, a co najważniejsze poczujemy się dobrze we własnym ciele. Pozbędziemy się wszystkich kompleksów na punkcie swojego wyglądu i nasze samopoczucie będzie o niebo lepsze.

Dieta białkowa a sportowcy

Warto dodać, że stosują ją często znani sportowcy, którym zależy na bardzo szybkim wzroście tkani mięśniowej. W tym celu muszą spożywać 2-3 g białka zaraz po treningu siłowym. Muszą także dbać o odpowiednią liczbę węglowodanów (niedozwolone są węglowodany proste, takie jak cukier, które stanowią puste kalorie, ale nie powstrzymują uczucia łaknienia na długi okres), aby nie doprowadzić do osłabnięcia organizmu. Ich menu składa się z sześciu drobnych posiłków spożywanych w odstępie około trzech godzin, które zapewniają im energię przez cały dzień. Muszą także spożywać co najmniej 2,5 l wody. W ich diecie także odgrywa ważną rolę napój proteinowy. Fachowcy zalecają jego spożywanie dwa razy dziennie, po drugim śniadaniu i po obiedzie.

Warunkiem sukcesu jest oczywiście konsekwencja w stosowaniu diety Ducana, a także wprowadzenia na stałe do naszego życia zdrowych produktów proteinowych.

Więcej informacji:

apetistin gdzie kupić I varicolen allegro I ravestin co to za lek I calminax forum